top of page

EKİBİMİZ

Nurhan TOPAL

Asistan

Hasan Fehmi DEMİR

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi, İstanbul Üniversitesi AUZEF Felsefe ve Sosyoloji Bölümleri mezunudur. "Kişi Güvenliği" konulu Yüksek Lisans Tezini İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku Ana Bilim Dalı'nda tamamlamıştır. 1983-1987 yılları arasında Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapmıştır. 1987 yılından itibaren İstanbul Barosu'na kayıtlı avukat olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 

Deniz Barış DEMİR

Humboldt-Universität zu Berlin (Humboldt Üniversitesi) Hukuk Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamlamasının ardından Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde fark derslerini vererek denklik belgesini almıştır. 2021 yılından bu yana Demir Demir Hukuk Bürosu'nda Türkçe, İngilizce ve Almanca dillerinde çalışmalarını sürdürmektedir. 

Dr. Ahu AYANOĞLU

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 1996 yılında mezun olmuştur. Avukatlık stajını bitirdikten sonra Galatasaray Üniversitesi Medeni Hukuk Ana Bilim Dalında araştırma görevlisi olarak çalışmaya başlamış; 2000 yılında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk bölümünde yüksek lisansını, 2006 yılında Galatasaray Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk bölümünde doktorasını tamamlamıştır. Halen Bahçeşehir Üniversitesi Medeni Hukuk Ana Bilim Dalında öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. Türkçe, İngilizce ve Fransızca dillerinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Meral KALAV DEMİR

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 1982 yılında mezun olmuştur. Meslek yaşamını 1994 yılına kadar Magdeburger Sigorta A.Ş. Genel Müdür Yardımcılığı görevi ile birlikte yürütmüştür. Halen İstanbul Barosu'na kayıtlı avukat olarak çalışmalarını Türkçe ve İngilizce dillerinde sürdürmektedir.

Lahika KARADUMAN

2008 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2009 yılında İstanbul Barosu'na kayıt olmuştur. 2017 yılından bu yana Demir Demir Hukuk Bürosu'nda avukatlık yapmaktadır. Türkçe ve İngilizce dillerinde avukatlık hizmeti vermektedir.

Taylan Özgür KIRMIZI

Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2020 yılında mezun olmuştur. 2020 yılından bu yana Demir Demir Hukuk Bürosu'nda İstanbul Barosu'na kayıtlı avukat olarak faaliyet göstermektedir. Türkçe ve İngilizce dillerinde avukatlık hizmeti vermektedir.

Rüstem Kağan OKTAYKAAN

2018 yılında Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur.  2019 yılından bu yana Demir Demir Hukuk Bürosu'nda İstanbul Barosu'na kayıtlı avukat olarak faaliyet göstermektedir. Türkçe ve İngilizce dillerinde avukatlık hizmeti vermektedir.

Duygu SAYKALOĞLU TEMİZ

Asistan

Dr. Abdülcelil KALAV (1921-∞)

1943 yılında Université de Genève (Cenevre Üniversitesi) Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. 1952'de "L'action directe de la victime d'un dommage contre l'assureur de la responsabilité selon le droit suisse et le droit français" ("İsviçre ve Fransız Hukukları Çerçevesinde Zarar Mağdurunun Sorumluluk Sigortasının Sigortacısına Karşı Doğrudan Dava Hakkı") başlıklı doktora tezini tamamlamıştır. İstanbul Barosu'na kayıtlı olarak çalışmalarını Türkçe, İngilizce ve Fransızca dillerinde sürdürmüştür.

Nazan Işıl DEMİR DOĞAN

Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2014 yılında mezun olmuştur. İstanbul Barosu'na kayıtlı olarak Türkçe, İngilizce ve Fransızca dillerinde avukatlık hizmeti vermektedir.

bottom of page